4 Temmuz 2008 Cuma

The Hottie & The Nottie (2008)


Paris Hilton'un yeni filmi The Hottie and The Nottie'yi sırf Paris için izlemek istiyodum, yani nasıl bişeyler çıkmış ortaya diye. Bi süre sonra indirdim. İzlemeden önce söylenenleri, yazılıp çizilenleri araştırayım dedim. Bi baktım ki, film çıkar çıkmaz IMDB'nin en kötü filmler listesinde tepelerde yer almış. Yabancısından Türk yorumcusuna herkes hem Paris'i, hem filmi sövüyo...

Az önce filmi izledim ki, hakikaten büyük haksızlık yapılmış. Ne bakımdan haksızlık yapılmış? Çok iyi bi film olduğunu falan düşündüğümden değil ama içinde Paris Hilton olduğundan direkt olumsuz yaklaşmışlar, "aha bu işe de el attı" gibisinden. Evet belki çok iyi bi film değil ama Hollywood semalarında her yıl çekilen yaklaşık 30-40 romantik-komedi tarzı filmden de çok bi farkı yok, ki taa gidilsin tüm zamanların en kötü 5-10 filmi arasına girsin. Yuh derim yani. Evet senaryo klişe, sonu beklendik bi son, gidişat sıradan. Ama arkadaş bu iş dünyada her sene 50 defa yapılıyo.

Ayrıca bu tarz filmlerde sergilenen oyunculukları göz önüne aldığımda da Paris Hilton haricinde bence diğer 2 başrol insanı da fena roller çıkarmamışlar. Kimseye gidin, izleyin falan demiyorum zaten gidip sinemaya para harcanacak bi film de değil. Ama filmin gerçekten o kadar da kötü olmadığını anlamak ve sayın Hilton'u etraflıca seyretmek(!) için indirilip, seyredilebilir. Alelade bi film işte.

Ha bu arada Paris Hilton da filmde hiç de düşünüldüğü kadar aşırı ön planda değil.

Hiç yorum yok: