5 Eylül 2008 Cuma

Şafak Sezer geçimsiz mi?


Şafak Sezer'i acayip severim. Kişilik olarak çok bilgim yok tabii ama TV'de gördüğümüz kadarıyla problemli bir adam olduğunu söylemek zor. Komedi oyunculuğunu da çok severim. Yakın zamanda Maskeli Beşler'in son filminin çekimlerinde Peker Açıkalın'la kavga ettiğini duymuştuk, ama Açıkalın'ın beş para etmez bir adam olduğunu düşündüğüm için pek dikkate almamıştım.

Şafak şimdi de efendi bir adam olarak bilinen Cem Özer'le kanlı bıçaklı kavga etmiş. Bizzat başrolünü oynadığı Kadri'nin Götürdüğü Yere Git filminin setinde ağız dalaşı falan derken şişelerle, kültablalarıyla kanlı bir kavgaya girişmişler. Hastanede soluğu almışlar. Bu dakikadan itibaren filmin akıbeti nasıl olur bilinmez tabii. İş kanlı kavgaya kadar ulaştıysa filmi sonlandırmak pek kolay olmayabilir.

Dolayısıyla "acaba sorun Şafak Sezer'de mi?" diye düşünmeye başladım. Tabii iki kavganın kısa sürede üst üste olması tesadüf olamaz mı? Olabilir.

4 yorum:

PCLioN dedi ki...

Çağlar, ben de tam aksine iğrenirim bu heriften, o derece.

Kavgaya da acayip eğilimli bir tiptir, sanırım bu yazdıklarının dışında bir kaç vukuatını daha anımsıyorum ama kimdi çözemedim şimdi...

Adsız dedi ki...

salak lan bu adam.

Villian dedi ki...

Çağlar yanlız Cem Özer'in efendi biri olarak tanımlanması biraz fazla uslu olmamış mı =)

Çağlar dedi ki...

En azından son yıllarda... :)