2 Eylül 2008 Salı

Berbatov a Devil


Aslında öyle şu şurada , bu burada türü haber sitesi tadında postlar yazmayı sevmem ama, taraftarı olduğum bir takımın bu kadar mühim bir eklentisi için birşeyler karalamazsam olmaz. Manchester son dakikada bombayı patlatarak, beklendiği gibi Dimitar Berbatov'u koydu cebine.

Açık bir forvet sorunu vardı. Hatta forvet sorunu vardı demek yerine, takımda forvet yoktu demek daha doğru olur. Ne Rooney, ne Tevez forvet değiller nitekim. Dimitar alınabilecek en müthiş forvetlerden biriydi. Cuk oturacak bence takıma. Harika bir hamle. Tabii Sir Alex o sigarayı götünde söndürmeden ağzından atması lazım önce.

Bir de takım tarihinin en pahalı transferi olması nedeniyle yapılan eleştriler de var. Ama deadline'ı hiç forvet almadan kapatmak intihar olurdu.

Robinho da Premier sevgisi bokuna gitti City'e. Salak. İşten en karlı çıkan Real oldu tabii. 32 milyon pound bonservis aldı diyorlar. Ya da 60 milyon dolar. Ya da 75 milyon YTL. Artık hangisini sevdiyseniz...

6 yorum:

bond, james bond dedi ki...

resimde ununu elemiş eleğini asmış bir görüntüsü var. nereden acaba bu resim? premier ligi hiç izlemem. bundesliga ve laliga izlerim. berbatov'u da hiç izlemedim ama hiç "manchester aradığı forveti buldu" tarzında bir adama benzemiyor :)

ercü dedi ki...

sigarayı tam söndğrmüşsün:P yoksa akıllanmaz:P gerçekten iyi bi transfer.bu kadar yüksek fiyat ta hotspurs un transfer politikası.bravo adamlara.
robinho da bence parayı seçti ama daha genç orda yine iyi bi takıma transfer olabilecek kapasitede...

Sheed dedi ki...

sigara olayına farklı bi bakış, eheh.. ben de nani'ye bağlamıştım benim blogda..

gibi dedi ki...

ronaldo-rooney-tevez-berbatov-nani-carrick
öehh adamlar futbolun bugunu bulmuşlar...

Adsız dedi ki...

Rooney ve Tevez nası forvet değil onu da anlamadım ?

Çağlar dedi ki...

@isimsiz,
Rooney ve Tevez gerçek forvet değiller. Forvet oynamaları tam forvet özellikleri barındırmaları demek olmuyor. Forvet arkası için daha uygunlar. Sırtı dönük top alacak, kafayla sağa sola top indirebilecek adamlar değiller.