3 Eylül 2008 Çarşamba

Hadi bee...


Ata Demirer'in geri dönüşüne bayram ederken Sacit Kral'ın diziden ayrıldığını öğrendim. Ulan tüh be. Dizide en sevdiğim karakterlerden biriydi. Tolga Çevik gerçekten müthiş rol kesiyor, o surat mimikleri, sevinç ve korku anları falan.. Kötü oldu. Film çekimleri falan varmış. Komedi Dükkanı da var tabii.

Burhan-Volkan kapışmasına talim.

4 yorum:

Adsız dedi ki...

osman'ın mafya ayağına sacit'i korkuttuğu sahnede acayipti verdiği tepkiler. gerçekten korku mimiklerini harika yapıyor dediğin gibi

Kaan Mert dedi ki...

Aslı-Sacit iyi ayak olmuştu zamanında kavgaları şimdi Sacit-Volkan beklerken olmadı bu haber. Neyse Burhan'da yeter bize.

Mentos dedi ki...

İfo'yu postalamalarına sinirlenmiş..Ayrılma nedeni buymuş..Hayır anlamadığım şey;Gelen adam Ata Demirer yani herhalde Hümeyra'yı postalayacaklar..Bunu gurur meselesi yapacak bi durum yok ortada..Neyse Gülse bulur bi çaresini..Olmadı Durmuş kadroya katılabilir,katılmayadabilir garantisi yok :D

Kaan Mert dedi ki...

Medyada yazan olay Tolga Çevik'in Komedi Dükkanı'na ağırlık vermek istemesi. Turneleri vs olacakmış ve diziye ayracak vakti yokmuş anlaşarak ayrılmışlar.
İfo'nun ayrılmasına sinirlenme gibi bir durummun olduğunu bilmiyorum..