22 Kasım 2009 Pazar

Sözün bittiği yer


Dünyanın en merak edilen maçı haftaya bugün Cam Nou'da oynanacak. Açıkçası o kadar merak ediyorum ki ne olacağını.. Zlatan, Messi, Xavi, Henry, Ronaldo, Benzema, Kaka... Aman yarabbi. Nou Camp'ta Real galibiyeti pek kolay gözükmüyor tabii. Ama sahada o kadar üst düzey yetenekli oyuncu olacak ki, hiçbir skor şaşırmayacaktır. Tarihin gördüğü en bireysel yeteneklerin üst düzeyde olduğu maç olacak muhtemelen. CL Finali'nden kalma bir Ronaldo-Messi hesaplaşması da var elbet.. Tabii, ne diyoruz? Sikert onu Messi!

29 Kasım Pazar, 20:00, NTV, canlı.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

şuanda:
Eric Abidal: Domuz gribine vurulanlardan. Inter maçında oynama ihtimali yok denecek kadar az. El Clasico'da da sahada olması beklenmiyor.

Yaya Toure: Domuz gribi onu da vurdu. Inter maçında oynaması çok zor. El Clasico'ya yetiştirmeye çalışıyorlar.

Rafael Marquez: Domuz gribi Abidal ve Toure'den sonra onu da vurdu. Bilbao maçında bu şüpheyle maç kadrosuna alınmadı.

Zlatan Ibrahimovic: Sakatlığı sebebiyle bu hafta Athletic Bilbao maçında forma giyemedi. Inter karşılaşmasında da takımını yalnız bırakacak. El Clasico'ya yetişemeyecek olma ihtimali takımı tedirgin ediyor.

Lionel Messi: Bu hafta sakatlanması (sol kasında yırtık şüphesi) El Clasico'yu bekleyen bütün futbolseverleri derinden yaraladı. Athletic Bilbao maçında 75. dakikada yerini Krkic'e bıraktı. Inter maçında maç kadrosunda yer almayacak. Pep Guardiola son testlere göre karar vereceğiz dese de El Clasico'da Cristiano Ronaldo'nun karşısında olmayabilir.
inter maçına kadar olan durum buymuş. bende sporxin yalancısıyım :)

Enes dedi ki...

Bunlar hep tıraş ya... Messi ölse mezardan çıkıp oynar bu maçta. Çok sabırsızım, çok merak ediyorum neler olacağını.